Teylers Museum

Spaarne 16
2011 CH Haarlem, NL
T [+31] (0)23 516 0960
E info@teylersmuseum.nl
W www.teylersmuseum.nl
Perscontacten:
E pers@teylersmuseum.nl

Groepen, zakelijke gasten en leveranciers
s.v.p. melden bij de dienstingang
Nauwe Appelaarsteeg 3
2011 HA Haarlem
T 023 5160969 (Meldkamer)

Staf en medewerkers

Bestuur en directie
Mw. drs. M. Scharloo, directeur, directie@teylersmuseum.nl, T 023-5160963 (secretariaat)

Staf
Drs. M. Hommel, hoofd Publiekszaken, mhommel@teylersmuseum.nl, T 023-5531987, M 0618653260
Dr. M.C. Plomp, hoofdconservator Kunstverzamelingen, mplomp@teylersmuseum.nl, T 023-5160975
Mr. H.J. Voogd, hoofd Bedrijfsvoering, hvoogd@teylersmuseum.nl, T 023-5160962, M 0643126259

Publiekszaken
Drs. M. Hommel, hoofd Publiekszaken, mhommel@teylersmuseum.nl, T 023-5531987, M 0618653260
Mw. F. Budding, MA, Communicatie & Marketing, fbudding@teylersmuseum.nl, T 023-5160971
Mw. drs. K.H. Scheepens, Communicatie & Marketing, kscheepens@teylersmuseum.nl, T 023-5160971
Mw. G.F. Doorlag, medewerker Publiekszaken, gdoorlag@teylersmuseum.nl, T 023-5160972
Mw. F. Pansters, MA, Digitalisering/Online Media, fpansters@teylersmuseum.nl
Mw. drs. F.E. Kroon, Educatie, fkroon@teylersmuseum.nl, T 023-5531981
A.E. Pelt, Tentoonstellingen, fpelt@teylersmuseum.nl, T 023-5531982

Fondsenwerving
Mw. drs. M. Th. Naber, hoofd Fondsenwerving, mnaber@teylersmuseum.nl, T 023-5160968, M 0611366415
Mw. H. Werner, MA, Fondsenwerving, hwerner@teylersmuseum.nl, T 023-5531984

Paleontologisch-Mineralogisch kabinet
B.C. Sliggers, conservator Paleontologischmineralogisch kabinet, bsliggers@teylersmuseum.nl, T 023-5160970

Fysisch kabinet
Drs. M.A.M. van Hoorn, conservator Fysisch kabinet, mhoorn@teylersmuseum.nl, T 023-5160978

Kabinet der Kunstverzamelingen
Dr. M.C. Plomp, hoofdconservator Kunstverzamelingen, mplomp@teylersmuseum.nl, T 023-5160975
T. van Druten, MA, conservator tentoonstellingen Kunstverzamelingen, tdruten@teylersmuseum.nl, T 023-5160974
Mevr. C.S. Langedijk, medewerker collectie Kunstverzamelingen, clangedijk@teylersmuseum.nl, T 023-5531983

Numismatisch Kabinet
Drs. J.E.L. Pelsdonk, conservator Numismatische Collecties, jpelsdonk@teylersmuseum.nl, T 023-5160976

Bibliotheek
Drs. M.A.M. van Hoorn, Bibliothecaris, mhoorn@teylersmuseum.nl T 023-5160978
Mevr. M.M. van Hoeken, medewerker Bibliotheek

Papierrestauratieatelier
Mw. R.E. van Gulik, hoofd papierrestauratieatelier, rgulik@teylersmuseum.nl, T 023-5160977
E. Fens, medewerker papierrestauratieatelier, efens@teylersmuseum.nl
Mw. N.E. Kersten-Pampiglione, papierrestaurator, nkersten@teylersmuseum.nl
E. Koek, conserveringsmedewerker, ekoek@teylersmuseum.nl

Bedrijfsvoering
Mr. H.J. Voogd, hoofd Bedrijfsvoering, hvoogd@teylersmuseum.nl, T 023-5160962, M 0643126259
Mw. L. IJpelaar, MA, Office manager/directiesecretariaat, lijpelaar@teylersmuseum.nl, T 023 5160963
B. Wolff, medewerker Interne Zaken, bwolff@teylersmuseum.nl
Mw. J. Akkerman, hoofd Administratie,jakkerman@teylersmuseum.nl, T 023-5160964
J. Blijleven, medewerker Digitalisering, jblijleven@teylersmuseum.nl
Mw. drs. R.E. Compagner, medewerker Secretariaat, rcompagner@teylersmuseum.nl, T 023-5160963
Mw. G.W.S. de Koning-Pater, assistent Interne Zaken, winkelmanager, bkoning@teylersmuseum.nl, T 023-5160966
Mw. R. Stroomer, medewerker winkel, rstroomer@teylersmuseum.nl
Drs. W. Meyboom, systeembeheerder, wmeyboom@teylersmuseum.nl, T 023-5531986
P.J. Rietveld, Medewerker financiële administratie en commerciële zaken, prietveld@teylersmuseum.nl, T 023 553 1985
N.H. Vennik, medewerker Technische Dienst
M. Zegel, fotograaf, mzegel@teylersmuseum.nl, T 023-5531980
Mw. V. Bongers, MSc, hoofd Gebouwen, vbongers@teylersmuseum.nl, T 023-5160967

Beveiliging
J. Janssens, hoofd Beveiliging en Facilitaire Zaken, jjanssens@teylersmuseum.nl T 023-5160973
en een team van beveiligers.

Vrienden van Teylers Museum
Mw. H. Werner, MA, Fondsenwerving, hwerner@teylersmuseum.nl, T 023- 5531984

Rondleiders en museumdocent
F. Alkemade, P. Broekens, B.C. Caron, P. van Graafeiland, Mevr. B. van Heurn, Mevr. E. Hoekstra, Mevr. L. 't Hooft-van der Linden, Mevr. A. Hoogland-Snackers, Mevr. M. Ram, Mevr. A. Kodde-van Marle, K. van der Lee, Mevr. drs. D.B. Lentz, R. Middelburg, Mevr. A. Schreuder, Ir. B. Vernooy, Mevr. drs. A. Wilhelmus-Koning, Mevr. R. Roebbers, H. Siebenga
Mw. A.M.E. Nibbering, docent Kunst & Vliegwerk,
D. Geelen, P. Bakker, C. Berg Smiets begeleiders Lab.

Museumwinkel Kunst & Natuur
Een team van vrijwilligers onder leiding van mevr. G.W.S. de Koning-Pater, bkoning@teylersmuseum.nl

E-mail Teylers Museum